Гольмієвий лазер Меділаз Н Солво, 35 Вт (Medilas H Solvo 35) 

Medilas H Solvo 35 - новий гольмієвий лазер для контактної літотрипсії та ендоурології!

Новий 35-ти ватний лазер  Dornier Medilas H Solvo 35 (Дорньє Меділаз Н Солво 35) - це оновлений гольмієвий (довжина хвилі 2 100 нм) лазер, що поєднує в собі останні розробки фірми Дорньє. Система ідеальна як для використання в контактній лазернії літотрипсії для дроблення каменів незалежно від їх щільності і складу, так і для широкого спектру ендоурологічних та інших хірургічних втручань.

Широкий діапазон рівнів енергії і частоти дозволяє лікарю оптимально підбирати стратегію лікування: швидка і груба фрагментація або більш повільне повне «випаровування» каменю. Великі камені в сечовому міхурі або в нирках, а також камені великої щільності можуть бути ефективно зруйновані із застосуванням максимальної потужності в 35 Ватт.

На сьогоднішній день гольмієвий лазер є найефективнішим лазером для дроблення каменів, а також найефективнішим інструментом для контактної літотрипсії (в порівнянні з контактною пневматичної літотрипсією і контактною ультразвукової літотрипсією).
Завдяки параметрам лазеру енергія випромінювання гольмієвого лазера поглинається в воді і водомістких тканинах, приводячи до швидкого руйнування каменів (фототермічний механізм дії).
Гольміевий лазер вапоризує (випаровує) воду біля поверхні каменю створюючи кавітаційну (або вапорізаційну) бульбашку пари (плазми). Кавітаційна бульбашка створює ударну хвилю, яка руйнує камінь ( фотоакустичний механізм).
Кілька характеристик гольмієвого лазера Дорньє Н Солво 35 роблять його ефективним і гнучким інструментом для інтракорпоральной (контактної) літотрипсії та для хірургії. Перш за все, випромінювання гольмієвого лазеру (2100 нм) може бути передано через кварцові світловоди, що дає великі можливості для ендоскопічної хірургії. Тривалість імпульсу і потужність гольмієвого лазера Дорньє Н Солво 35 забезпечують відмінну фрагментацію каменів всіх типів незалежно від їх складу. Для ендоскопічного застосування доступні одноразові і багаторазові кварцові світловоди діаметрами 270 мкм, 400 мкм, 600 мкм і 1000 мкм., які дозволяють проводити широкий спектр ендоурологічених та інших втручань. Світловоди 270 мкм можуть бути проведені через канали гнучких ендоскопів (уретероренофіброскопов, назофарінголарінгофіброскопов, холедохофіброскопов та ін.).
При використанні постійного зрошення / подачі іригаційної рідини випромінювання гольмієвого лазера проникає в тканину лише на глибину ~ 0,4 мм і виробляє термічне пошкодження тканини на відстані 0,5-0,6 мм. Завдяки такій малій глибині проникнення гольміевий лазер Дорньє Меділас Н Солво 35 можна використовувати для високоточного розсічення або коагуляції тканин.
Ще одна перевага гольмієвого лазера (при порівнянні з іншими типами лазерів) - хороша візуалізація місця контакту з тканиною. Зазвичай при контакті лазерного світловоду з тканиною утворюються бульбашки пари, які ускладнюють візуалізацію робочого поля. Бульбашки, що утворюються при роботі гольмієвого лазера значно менше і їх тривалість життя становить лише близько 500 мілісекунд, що створює мінімальний вплив на ендоскопічний огляд робочого поля.

pedalОснащений зеленим пілотним лазером (для кращої візуалізації), нової ножною педаллю з трьома перемикачами і системою розпізнавання волокон, гольміевий лазер Dornier Medilas H Solvo 35 є ідеальним помічником в урологічній операційної.
Нова ножна педаль з трьома педалями (як з проводом, так і в бездротовому варіанті - опція) дозволяє хірургу працювати за допомогою Дорньє Меділаз Н Солво 35 перебуваючи в стерильному приміщенні, відпадає необхідність в додатковому персоналі для настройки параметрів лазера. Це додаткова зручність дозволяє хірургу ще більше сконцентруватися на процедурі, легко перемикаючи режим лазера з вимкненого стану в режим готовності. Ножна педаль з антикорозійного матеріалу забезпечує легку і зручну чистку.

Частка успішних контактних лазерних літотрипсії з використанням лазера Дорньє Меділаз Н Солво 35 перевищує 98%.

 

Основні області застосування:

- урологія                                                      

- ЛОР                                                              

- гастроентерологія.

 

Основні технічні характеристики Медилаз Н Солво 35 (Medilas H Solvo 35):

- довжина хвилі: 2100 нм

- макс. потужність: 35 Вт (на виході зі світловоду).

 

Будучи першим виробником, який запропонував метод малоінвазивного лікування сечокам'яної хвороби, і маючи більш, ніж 20-річний досвід технологій виробництва та використання гольміевих лазерів, компанія Dornier MedTech пропонує весь спектр апаратів для лікування сечокам'яної хвороби.

 

Переваги лазеру Медилаз Н Солво 35 (Medilas H Solvo 35):

- збільшена потужність – до 35 Вт
- продуманий дизайн
- передові технології і чудова якість від виробника з 20-ти річним стажем виробництва гольміевих лазерів
- просте використання лікувальних програм (6 спеціалізованих режимів-програм)
- наявність провідного або безпровідного педального перемикача (опція)
- інтелектуальна система розпізнавання світловодів
- немає обмеження по кількості використаннь світловоду
- відсутність часу нагріву лазеру.
 


Каталог обладнання Дорньє МедТех (2023) 

-