Дистанційний літотриптор Дорньє Компакт Сигма

ЛІтотриптор Дорньє Компакт Сигма (DONIER COMPACT SIGMA)

Система Дорньє Компакт Сигма є ударно-хвильовим літотриптором для проведення екстракорпоральної ударно-хвильової літотрипсії (ESWL / ЕУХЛ) в урології і (опціонально) екстракорпоральної ударно-хвильової терапії (ESWT / ЕУВТ) в ортопедії.

Дорньє Компакт Сигма реалізує концепцію сучасного модульного ударно-хвильового літотриптора. Головна ідея полягає в тому, що кожен елемент системи (УЗД апарат, УЗ датчики, ендоурологічний стіл, рентгенівську С-дугу, ЕКГ монітор) можна підбирати виходячи з конкретних потреб і побажань замовника, бюджету, приміщення.


Показання до застосування:

Дистанційна літотрипсія (ESWL / ЕУХЛ)
Система Дорньє Компакт Сигма дозволяє проводити ЕУХЛ / ESWL з наступною локалізацією конкрементів:
- конкременти ниркової миски і ниркової чашечки
- конкременти в верхньому і нижньому відділі сечоводу
- конкременти в в інтрамуральному відділі сечоводу
- конкременти в жовчному міхурі / конкременти в жовчних протоках
- конкременти в підшлунковій залозі.

 

Електромагнітне джерело ударних хвиль (EMSE)
emse newСерце Дорньє Компакт Сигма - EMSE 140f - електромагнітне джерело ударної хвилі. У цьому джерелі ударної хвиль втілився кращий досвід фірми Дорньє у виробництві компактних літотрипторів. Роки клінічного проектування оптимізували технічні параметри цього джерела таким чином, що чудові результати терапії можуть бути досягнуті для всіх показань ударної хвилі. Широкий діапазон енергій, глибина проникнення і розмір фокуса ударного модуля виконують точно ті вимоги, які пред'являються для сучасного дистанційного літотриптора для мультидисциплінарного використання.


Області застосування Дорньє Компакт Сигма:
- Безнаркозное екстракорпоральне використання ударних хвиль для дроблення різних конкрементів (ЕУХЛ)
- Екстракорпоральна ударно-хвильова терапія (ЕУВТ)
- Ультразвукова діагностика
- Рентгенодіагностика
Ендоурологія

Дорньє Компакт Сигма - модульний літотріптор. Спільно зі столом пацієнта Relax + він може бути скомбінований з рентгеном, УЗД або ендоскопічним обладнанням (стійкою) для створення універсального урологічного робочого місця. Повністю моторизований по 4-м осях стіл Дорньє Relax + ідеальний як для літотрипсії, так і для ендоурології. Його рентгенпрозрачная дека також може бути переведена в похилу позицію Транделенбурга (+-15 градусів). Для цього столу ви можете замовити широкий асортимент опцій для урології. Dornier Compact Sigma за бажанням замовника може комплектуватися бюджетним столом пацієнта TLX, який також оптимізований для проведення ударно-хвильової літотрипсії.
Рентгенівська С-дуга приєднується до ударному модулю Компакт Сигма за допомогою жорсткої механічної зв'язки для створення єдиної стабільної системи. Це забезпечує високоякісне наведення при літотрипсії та при інших застосуваннях. Також може використовуватися оптичне з'єднання.

УЗ сканер c допплерівськими режимами відмінно підходить для загальної урологічної діагностики і для ударно-хвильових застосувань. Додаткові УЗ датчики і велика кількість програмних пакетів, які входять в стандартний комплект, дозволяють проводити додаткові обстеження. Також доступні насадки для біопсії.
 
Вимагаючи близько одного квадратного метру інсталяційного простору (для ударного модуля), Dornier Compact Sigma не вимагає для своєї роботи великих приміщень. Його компактні розміри і помірну вагу роблять його ідеальним для мобільного розгортання. Дорньє Компакт Сигма простий в експлуатації. Ергономічний дизайн даного літотриптора забезпечує прямий доступ до всіх функцій, які потрібні протягом процедури.

 

sigma fs6

Система зберігання та керування - UIMS

UIMS - це розроблена фірмою Дорньє платформа нового покоління. Вона являє собою опціональну систему для цифрової візуалізації, управління даними і комунікації з іншими системами. Вона дозволяє використовувати можливості DICOM і може бути з'єднана з сервером PACS для максимального збору даних про пацієнта і процесі роботи.

Додаткові можливості

Систему Дорньє Компакт Сигма можна використовувати для проведення процедури PCNL (малоінвазивна перкутанная нефролітолапаксія) або для RIRS. У Вашому розпорядженні будуть: рентгенпрозрачний багатофункціональний урологічний стіл (Relax +), потужна рентгенівська С-дуга, УЗД апарат з допплерівськими режимами зі спеціалізованими датчиками і пункційними насадками. Ідеальним доповненням буде гольміевий лазер Медилаз Н Солво 35.

Також ми готові надати консультації щодо необхідного ендоскопічного обладнання та, при необхідності, поставити Вам його.

Дистанційний літотриптор Дорньє Компакт Сигма

Додаткові матеріали


Каталог обладнання Дорньє МедТех (2023) 

- Проморолик дистанционного литотриптора Дорнье Компакт Сигма
- Клиническое видео: дробление камня мочеточника на литотрипторе Компакт Сигма- Клиническое видео: дробление камня почки на литотрипторе Компакт Сигма

-