Дорнье Дельта III

Дорньє Дельта III - новий інтегрирований літотриптор.


Продумана конструкція нового дистанційного літотриптора Дорньє Дельта III поєднує в собі перевірену технологію екстракорпоральної ударно-хвильової літотрипсії (ESWL), розроблену фірмою Дорньє, і найсучасніші засоби візуалізації та управління інформацією. Завдяки такому поєднанню ця система ідеально підходить для літотрипсії та безлічі інших завдань.
Компактний пересувний літотріптор Компакт Дельта III ефективний і простий в експлуатації.

Нова ударна головка (EMSE) – широкі можливості

У літотрипторі Дорньє Компакт Дельта III встановлено нову моторизовану терапевтичну ударно-хвильова головку, яка підводиться до тіла пацієнта з різних положень (як над столом, так і під ним, пацієнт залишається в положенні на спині при виконанні будь-яких процедур) з глибиною проникнення 170 мм.

  

Ізоцентричний принцип

Завдяки ізоцентричній конструкції літотриптора Дорньє Компакт Дельта III ударно-хвильова система і система візуалізації повертаються навколо однієї і тієї ж точки. Цим забезпечується постійне точне сполучення пристрою локалізації з фокусом ударної хвилі. При зміні кутів рентгенівської та ультразвукової візуалізації площина сканування завжди проходить через фокусну пляму, завдяки чому конкремент постійно знаходиться в полі зору. Подібна конструкція спрощує наведення на ціль в складних випадках.

Cистема керування даними - UIMS

UIMS - це розроблена фірмою Дорньє платформа нового покоління, призначена для цифрової візуалізації, управління даними і комунікації з іншими системами. Ця платформа підтримується всіма літотрипторами і урологічними столами Дорньє вищого рівня. Дана платформа забезпечує підтримку всіх функцій стандарту DICOM. Зображення виводяться на плоскі РК-монітори. Система проста в управлінні. Виклик функцій можна здійснювати також за допомогою блоку педалей.

Ультразвуковий моніторинг.

Літотріптор Компакт Дельта III з опцією УЗ наведення і ізоцентричною системою ультразвукової візуалізації забезпечує точність наведення на ціль, дозволяючи в реальному часі спостерігати за процесом дезінтеграції. Можливість постійного моніторингу області фокуса забезпечує точне наведення на конкремент, завдяки чому вдається збільшити ефективність ударних хвиль і скоротити дозу рентгенівського опромінення.

УЗ сканер c допплерівськими режимами відмінно підходить для загальної урологічної діагностики і для ударно-хвильових застосувань. Додаткові УЗ датчики і велика кількість програмних пакетів, які входять в стандартний комплект, дозволяють проводити додаткові обстеження. Також доступні насадки для біопсії.
 

Особливості дистанційного літотриптору Дорньє Дельта III

-
рентгенівска С-дуга 7,5 кВт чи 15 кВт
- система моніторингу якості контакту з пацієнтом Opticouple
 -широкий діапазон моторизованого переміщення ударної головки
- новий багатофункціональний ручний пульт управління
- можливість справжнього «подвійного» наведення (рентген, УЗ ізоцентричного).

 

Дорнье Дельта III

Уролог Paul Verhagen про Dornier Delta® III

Tanya M. Wolffenbuttel про роботу на Delta® III

Лікар Geert G. Tailly про систему OptiCouple та ДЛТ

Відео з системи OptiCouple

Краткий обзор дистанционного литотриптора Дорнье Компакт Дельта III (Dornier Compact Delta III)

Дистанционный литотриптор Дорнье Дельта III

Дополнительные материалы

Каталог дистанционного литотриптора Дорнье Компакт Дельта III (Dornier Compact Delta III)

-