Дорньє Дельта III

Дорньє Дельта III - новий інтегрирований літотриптор.


Продумана конструкція нового дистанційного літотриптора Дорньє Дельта III поєднує в собі перевірену технологію екстракорпоральної ударно-хвильової літотрипсії (ESWL), розроблену фірмою Дорньє, і найсучасніші засоби візуалізації та управління інформацією. Завдяки такому поєднанню ця система ідеально підходить для літотрипсії та безлічі інших завдань.
Компактний пересувний літотріптор Компакт Дельта III ефективний і простий в експлуатації.

Нова ударна головка (EMSE) – широкі можливості

У літотрипторі Дорньє Компакт Дельта III встановлено нову моторизовану терапевтичну ударно-хвильова головку, яка підводиться до тіла пацієнта з різних положень (як над столом, так і під ним, пацієнт залишається в положенні на спині при виконанні будь-яких процедур) з глибиною проникнення 170 мм.

  

Ізоцентричний принцип

Завдяки ізоцентричній конструкції літотриптора Дорньє Компакт Дельта III ударно-хвильова система і система візуалізації повертаються навколо однієї і тієї ж точки. Цим забезпечується постійне точне сполучення пристрою локалізації з фокусом ударної хвилі. При зміні кутів рентгенівської та ультразвукової візуалізації площина сканування завжди проходить через фокусну пляму, завдяки чому конкремент постійно знаходиться в полі зору. Подібна конструкція спрощує наведення на ціль в складних випадках.

Cистема керування даними - UIMS

UIMS - це розроблена фірмою Дорньє платформа нового покоління, призначена для цифрової візуалізації, управління даними і комунікації з іншими системами. Ця платформа підтримується всіма літотрипторами і урологічними столами Дорньє вищого рівня. Дана платформа забезпечує підтримку всіх функцій стандарту DICOM. Зображення виводяться на плоскі РК-монітори. Система проста в управлінні. Виклик функцій можна здійснювати також за допомогою блоку педалей.

Ультразвуковий моніторинг.

Літотріптор Компакт Дельта III з опцією УЗ наведення і ізоцентричною системою ультразвукової візуалізації забезпечує точність наведення на ціль, дозволяючи в реальному часі спостерігати за процесом дезінтеграції. Можливість постійного моніторингу області фокуса забезпечує точне наведення на конкремент, завдяки чому вдається збільшити ефективність ударних хвиль і скоротити дозу рентгенівського опромінення.

УЗ сканер c допплерівськими режимами відмінно підходить для загальної урологічної діагностики і для ударно-хвильових застосувань. Додаткові УЗ датчики і велика кількість програмних пакетів, які входять в стандартний комплект, дозволяють проводити додаткові обстеження. Також доступні насадки для біопсії.
 

Особливості дистанційного літотриптору Дорньє Дельта III

- потужна рентгенівска С-дуга
- система моніторингу якості контакту з пацієнтом Opticouple
- широкий діапазон моторизованого переміщення ударної головки
- новий багатофункціональний ручний пульт управління
- можливість справжнього «подвійного» наведення (рентген, УЗ ізоцентричного)
- можливість використання системи Дорньє Дельта III у якості повноцінного ендоурологічного робочого місця.

 


Відео системи

Дорнье Дельта III

Уролог Paul Verhagen про Dornier Delta® III

Tanya M. Wolffenbuttel про роботу на Delta® III

Лікар Geert G. Tailly про систему OptiCouple та ДЛТ

Відео з системи OptiCouple

Краткий обзор дистанционного литотриптора Дорнье Компакт Дельта III (Dornier Compact Delta III)

Дистанционный литотриптор Дорнье Дельта III

Дополнительные материалы

-