Багатофункціональний стіл для пацієнта Dornier Relax + Endo

Ідеальне рішення для дистанційної літотрипсії та ендоурології

Relax

Dornier Relax+ Endo - це мобільний електроприводний багатофункціональний стіл, призначений для проведення дистанційної літотрипсії та різних ендоурологічних процедур. Модульна конструкція столу та наявність широкого вибору приладдя до нього забезпечують можливість трансформування столу в ендоурологічний робоче місце. Багатофункціональний стіл для пацієнта Relax+ Endo забезпечує легкий перехід із положення для проведення літотомії в положення дистанційної літотрипсії без переміщення пацієнта.

Завдяки широкому діапазону переміщення стіл для літотрипсії Dornier Relax+ Endo забезпечує швидке та просте розміщення пацієнта. Рентгенопрозорі секції столу, що замінюються, полегшують проведення рентгенівських досліджень і забезпечують підхід до пацієнта з обох боків. Стіл Dornier Relax+ Endo забезпечує візуалізацію всього сечостатевого тракту.

Великий діапазон переміщень та можливість руху столу Dornier Relax+ Endo по чотирьох осях забезпечують легке розміщення пацієнта. Можливі дві швидкості руху столу по осях X, Y та Z, а також у позицію Тренделенбург (±15°). Крім того, низька висота столу забезпечує легке укладання пацієнта.
Dornier Relаx+ Endo вільно доступний з усіх боків. Завдяки наявності великого простору під столом можливе отримання за допомогою С-дуги зображень у косих проекціях як у сагітальній, так і поперечній площинах.

Стіл Dornier Relаx+ Endo має сертифікований захист від потрапляння вологи IPX2, а також сертифікований для використання з високочастотними електрокоагуляторами.

Різноманітні конфігурації

Стіл Dornier Relаx+ Endo має три різні середні секції, виготовлені із вуглецевого волокна (карбону). Усі середні секції рентгенопрозорі і забезпечують отримання високоякісних рентгенівських зображень. Середня секція може бути з одним або двома вирізами. Рентгенопрозора середня секція з ефектом "Zero Bladder Cut-off" (відсутність затінювання сечового міхура) дозволяють отримувати якісні зображення всього сечостатевого тракту.

 

Широкий набір аксесуарів
relax+ endo

- штатив для інфузійних рідин
- підставка для руки
- педальний перемикач для руху столу по осях
- опори для ніг
- клини для укладання пацієнта
- валик під голову
- секція столу для проведення літотрипсії у дітей та деякі інші.
 
Каталог обладнання Дорньє МедТех (2023) 

-